Deutsch   English   polski 
Elementy do pompy Kołnierz Kołnierz oporowy Koło jezdne napędowe 
Koło zębate Łącznik Nakrętka koronkowa Obudowa Łożyska Oś Pierścień Ślimak Stożek Sworzeń Tuleja sprzęgła Tuleja z mosiądzu Tulejka ślizgowa 

„Gazela to zwierzę szybkie, żyjące w stadzie, nieustannie zagrożone ze strony większych i silniejszych drapieżników. Aby przeżyć gazela musi wykazać się sprytem, inteligencją i przebiegłością – musi być zawsze o krok przed resztą stada." Taka też jest nasza firma. Z roku na rok wykazuje się ciągłym wzrostem, jest czujna i innowacyjna, aby zostawić w tyle konkurencję i nie stać się ofiarą.”

                                                                                                                                           Puls Biznesu

Wiór-met jest firmą prywatną z własnym kapitałem, powstałą w 1964 roku, zarządzaną rodzinnie i wspieraną przez zespół wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym możemy realizować nietypowe zamówienia oraz pomagać w opracowaniu najlepszych rozwiązań dla pomysłów naszych klientów. Należymy do grona prężnie działających polskich firm w regionie zachodniopomorskim. Świadczymy usługi w zakresie obróbki skrawaniem, i wykonujemy projekty wg rysunków klientów. Oferujemy rozległy zakres usług produkcyjnych popartych wieloletnim bezpośrednim doświadczeniem. Duże doświadczenie i ciągły rozwój zakładu sprawiły, że mamy obecnie ugruntowaną pozycję na rynku. Przyczyniła się do tego m.in. przyjęta przez nas polityka jakości, która stanowi integralną część naszej strategii działania. Mając pełną świadomość, że zadowolenie klienta jest jednym z najważniejszych warunków skutecznego funkcjonowania firmy na rynku, wykorzystujemy statystyczne metody kontroli naszych procesów produkcyjnych, przeprowadzamy też rygorystyczne inspekcje w celu ostatecznej akceptacji produkowanych przez nas detali. We wrześniu 2008 roku wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku staliśmy się certyfikowanym przedsiębiorstwem i zdobyliśmy certyfikat ISO 9001-2008.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż we wrześniu 2017 roku nasza firma uzyskała certyfikat ISO 9001-2015 potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Jakością z obowiązującymi normami dotyczącymi precyzyjnej obróbki skrawianiem, produkcji i sprzedaży wyrobów metalowych.


Naszą misją jest:

„DOSTARCZAĆ PRODUKT O WYSOKIEJ JAKOŚCI I W KONKURENCYJNEJ CENIE!”


 

 

 

 

"Realizowany projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnegow ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020" Nr umowy o dofinansowanie: RPZP.01.05.00-32-0068/16-00 z dnia 18.05.2017r.
TYTUŁ PROJEKTU: "Wdrożenie na rynek innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych pokryw maszynowych z kanałami smarującymi przez przedsiębiorstwo WIÓR-MET "
CEL PROJEKTU: "Wprowadzenie na rynek innowacyjnych pokryw maszynowych z kanałami smarującymi"
DOFINANSOWANIE PROJEKTU Z UE: 2 259 005,69 zł
BENEFICJENT: WIÓR-MET Zakład Produkcyjny Janusz Grządka

 

Kontakt
ul. Wczasów 6
70-711 Szczecin
tel/fax 091 4612582
http://www.wiormet.com