Deutsch   English   polski 
Elementy do pompy Kołnierz Kołnierz oporowy Koło jezdne napędowe 
Koło zębate Łącznik Nakrętka koronkowa Obudowa Łożyska Oś Pierścień Ślimak Stożek Sworzeń Tuleja sprzęgła Tuleja z mosiądzu Tulejka ślizgowa 

OFERTA

Jeśli szukacie Państwo rzetelnego i terminowego kontrahenta to jesteście na właściwej stronie! Nasza firma oferuje świadczenia z zakresu obróbki skrawaniem, wykonywania detali wg specyfikacji klienta, lub wzoru.
Nasz park maszynowy składa się z:

  • Uniwersalnych tokarek: Ø 400 x 3000 mm
  • Uniwersalnych frezarek: 1000 x 600 x 300 mm
  • Wiertarek
  • Szlifierek

Detale toczone i frezowane, które wykonujemy to m.in.: obudowy, pierścienie, piasty, prowadnice, pokrywy, osie, tuleje, wałki i inne. Do każdego wyprodukowanego przez nas detalu przy zapotrzebowaniu klienta dołączamy wymagane atesty.

Toczenie i szlifowanie:

  • Ø 550 mm przy krótkich elementach, długość elementów: 2000 mm przy maksymalnej średnicy Ø 250 mm
  • Rodzaje gwintów: metryczne, calowe, trapezowe etc. od 1 do 160 mm przy długości 1200 mm

Frezowanie:
Nasze maszyny frezarskie:

  • Uniwersalne: frezarka pionowa, frezarka pozioma, pionowo-pozioma, dłutownica, wiertarko – frezarka. Frezujemy: o Powierzchnie: 400 x 900 mm

Szlifujemy:

  • Powierzchnie: 320 x 600 mm

Toczenie i frezowanie CNC:

  • Od małoseryjnej do wielkoseryjnej produkcji

Mamy możliwość obróbki następujących materiałów: stal, stal nierdzewna, brązy, miedź, mosiądz, różnego rodzaju odlewy, aluminium, tworzywa sztuczne, materiały specjalistyczne oraz wszelkiego rodzaju nowości – wg życzenia i zapotrzebowania klienta. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz orientacji na rynku znalezienie nietypowego gatunku materiału nie jest dla nas problemem. Zachęcamy do współpracy z nami – na pewno będziecie Państwo zadowoleni, ponieważ wszyscy nasi pracownicy posiadają bardzo dużą wiedzę teoretyczną, kwalifikacje i umiejętności, poparte wieloletnim doświadczeniem, wysokie know – how, które na co dzień wykorzystują w realizacji Państwa zamówień. Bardzo dobre kontakty z dostawcami materiałów umożliwiają nam terminową realizację kontraktów. Wszystkie materiały na których pracujemy posiadają niezbędne atesty. Po zejściu detali z produkcji, przechodzą dokładną kontrolę jakości po której dołączany jest do nich protokół pomiarowy, żebyście byli Państwo pewni, że detal został wyprodukowany zgodnie z Państwa rysunkiem.

Każde zamówienie, niezależnie od wielkości traktujemy z jednakowym ogromnym zaangażowaniem.

 


 

"Realizowany projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnegow ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020" Nr umowy o dofinansowanie: RPZP.01.05.00-32-0068/16-00 z dnia 18.05.2017r.
TYTUŁ PROJEKTU: "Wdrożenie na rynek innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych pokryw maszynowych z kanałami smarującymi przez przedsiębiorstwo WIÓR-MET "
CEL PROJEKTU: "Wprowadzenie na rynek innowacyjnych pokryw maszynowych z kanałami smarującymi"
DOFINANSOWANIE PROJEKTU Z UE: 2 259 005,69 zł
BENEFICJENT: WIÓR-MET Zakład Produkcyjny Janusz Grządka

Kontakt
ul. Wczasów 6
70-711 Szczecin
tel/fax 091 4612582
http://www.wiormet.com